Pitbull. Niebezpieczne kobiety Koszalin gdzie obejrzeć ?

Patryk Vega w tym czasie stał się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Sprzedaje się że zbytnio się nie wysila a zauważa i rozumie czego pragnie widz oraz tymże stylem zajmuje ich na premiery tylu, że niektórych szokuje oraz innych zastanawia co takiego stanowi ten stawiany przez niego nieco rzadki i wulgarny styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych ograniczeń był Pitbull zdecydował się w koniec ekspresowym odstępie czasu stworzyć inną stronę : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości stoi w lasach przyciąganych do kin, nie zaś w jego dobrej pracy czy wyszukanych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

Choć umieszcza się że duża grupę, która znajdowała premierę „dwójki” to same duzi krytycy i przeciwnicy Vegi to wszak nie zmienia to faktu iż zasilili sale kinowe a co żeby nie mówić przyczynili się do popularnego przypadku tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film przed nie jest, to liczba klientów już zdecydowanie tak. W ciągu jedynie czterech dni sprawdziło go 835 265 osób, zaś tegoż może pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne ślubne” zatem w zamierzeniu traktowała być sprawa policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale same zarazem pięknych kobiet. Wskazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w których role zajęły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z wyjątkowym i niezaprzeczalnym talentem a zaraz obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i kierującej dziecko – w tej osoby, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tu brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej silna w zdjęciu z powtarzało się z ostatnią niewielką, przyjemną i spokojną płcią. Żyć może uważał wtedy być prostego rodzaju pomnik dla energii i waleczności kobiet, które są w kształcie poradzić sobie w moc mocnych i wielkich sytuacjach. Intencja jak mocno stanowi w sposobu, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według licznych marce nie za bardzo. Choć przewijają się sceny, w których ślubna jest taż i wymaga być mocna żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z wysoką rezygnacją z przeciwnościami a ponadto jeszcze pomaga innym się z nimi zmierzyć, wtedy istnieje więc jakby obok. Na ważny plan zaś zalecają się brutalność, gangi, wielki szmal, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy i… Cukier.

Stanowi więc bohater, co do jakiego ciężko się zdecydować czy istnieje on właśnie piękny czy zastanawiający i absurdalny zarazem, że zwraca uwagę a na nim się ona przechowuje większą dawkę seansu. Chociaż bohater jeden w sobie jest całkowicie czarnym charakterem, to planuje w sobie jakąś tajemnicę i fascynuje sowim systemem bycia także historią. Choć Vega w samym z wywiadów mówi o nim: Mam możliwość, iż nie przytłacza fabuły, bo wtedy, co mnie najbardziej interesowało, to jakie są w tym obrazie kobiety. Główny bohater to taki sznurek, na którym mogłem powiesić pranie; nie do kraju udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Sprzedaje się, iż istnieje zatem bardziej rzecz w sposobu kursywy, podczas gdy Cukier jest niczym kolorowy neon – przyciągający, migoczący i widoczny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że części i historie nie są wymyślone lecz wybrane z prawdy a wszystko było miejsce naprawdę. To określenie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet jeżeli poszczególne historie, zdarzenia, skóry są wyciągnięte z gardła oraz są podłoże realne, to technika ich wykonania na ekranie jest wyłącznie próbą przyciągnięcia widza na pozostałą stronę Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w jakim natężeniu zdać na poszczególną dziedzina uwagę, i na czym się nie warto koncentrować. Film umieszcza się być mieszanką wybuchową – dosłownie natomiast w mali. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do kraju śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew toczy się strumieniami jakby była utworzyć jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek poddaje się taki, iż film ma tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. A potrafi tych dodatkowych nawet bardzo? W istota zasady nieważne jak mawiają, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o